MÖBLER / Bord / Soffbord 10335506
nr 1033 5506
Soffbord
Mahogny, längd: 109 cm, djup: 59 cm, höjd: 57 cm
Kondition: slitage, skador, normalt bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:39:34
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)